KONST / Litografier / Färglitografi 13534025
*
nr 1353 4025
Peter Borotinskij
(f. 1948), Sverige
Färglitografi, Signerad, numrerad 65/198, daterad 1995. Motivet: 27x22cm
Peter Borotinskij, svensk bildkonstnär född i Vasa, Finland 1948, bosatt i Sverige sedan 1976
Följerätt
Utrop:
500 kr
Såld:
100 kr
Sista tid för bud online:
måndag 12 oktober 2020
kl 20:49:12
- Budhistorik
Tid
Kund
Bud
11/10 16:41:20
1
Vinnande bud
- Konstnär/Designer
Peter Borotinskij
Peter Borotinskij, svensk bildkonstnär född i Vasa, Finland 1948, bosatt i Sverige sedan 1976
Läs mer om Peter Borotinskij
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: färglitografi grafik litografi litografier litografiskt blad peter borotinskij sverige
-
3258 Färglitografi
2 st, Anders Fogelin (1933-1982), Sverige. Signera..//
Aktuellt bud: 100 kr
Auktionen avslutas
imorgon
10 juni kl 19:09
-
2109 Färglitografi
Helga Wachholz (f. 1936), Tyskland. "Moulin Rouge"..//
Auktionen avslutas
om 8 dagar
17 juni kl 18:22
-
4168 Färglitografi
Jan Lundquist (f. 1935), Sverige. Signerad, färgli..//
Auktionen avslutas
imorgon
10 juni kl 18:49
-
4227 Färglitografi
Jan Naliwajko (f. 1938), Sverige. Signerad, numrer..//
Auktionen avslutas
imorgon
10 juni kl 18:05
-
4020 Färglitografi
Jonathan Josefsson. Signerad, numrerad 2/11, dater..//
Auktionen avslutas
imorgon
10 juni kl 20:57
-
4186 Färglitografi
Kejsar Calle Sunesson (f. 1926), Sverige. Brudpar...//
Auktionen avslutas
imorgon
10 juni kl 18:50
*
Peter Borotinskij
Peter Borotinskij, svensk bildkonstnär född i Vasa, Finland 1948, bosatt i Sverige sedan 1976
Läs mer om Peter Borotinskij
nr 1353 4025
Peter Borotinskij
(f. 1948), Sverige
Färglitografi, Signerad, numrerad 65/198, daterad 1995. Motivet: 27x22cm
Peter Borotinskij, svensk bildkonstnär född i Vasa, Finland 1948, bosatt i Sverige sedan 1976
Följerätt | |
---|---|
Utrop: | 500 kr |
Såld: | 100 kr |
Sista tid för bud online: |
måndag 12 oktober 2020 |
- Budhistorik
Tid | Kund | Bud |
---|---|---|
11/10 16:41:20 | 1 | Vinnande bud |
- Konstnär/Designer
Peter Borotinskij
Peter Borotinskij, svensk bildkonstnär född i Vasa, Finland 1948, bosatt i Sverige sedan 1976Läs mer om Peter Borotinskij
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: färglitografi grafik litografi litografier litografiskt blad peter borotinskij sverige
-
3258 Färglitografi
2 st, Anders Fogelin (1933-1982), Sverige. Signera..//
Aktuellt bud: 100 kr
Auktionen avslutas
imorgon
10 juni kl 19:09 -
2109 Färglitografi
Helga Wachholz (f. 1936), Tyskland. "Moulin Rouge"..//
Auktionen avslutas
om 8 dagar
17 juni kl 18:22 -
4168 Färglitografi
Jan Lundquist (f. 1935), Sverige. Signerad, färgli..//
Auktionen avslutas
imorgon
10 juni kl 18:49
-
4227 Färglitografi
Jan Naliwajko (f. 1938), Sverige. Signerad, numrer..//
Auktionen avslutas
imorgon
10 juni kl 18:05 -
4020 Färglitografi
Jonathan Josefsson. Signerad, numrerad 2/11, dater..//
Auktionen avslutas
imorgon
10 juni kl 20:57 -
4186 Färglitografi
Kejsar Calle Sunesson (f. 1926), Sverige. Brudpar...//
Auktionen avslutas
imorgon
10 juni kl 18:50